Oscar Lindström
2021-04-10
899412
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OSCAR LINDSTRÖM (1906-1969): Blomsterstilleben, signerad och daterad -48, olja på pannå, ca 46x38 cm
Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling