Stig Lindberg
2021-04-05
899402
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG LINDBERG, vas, fajans, Gustavsberg, signerad med Studiohanden, höjd 13 cm
Smärre glasyrnagg