Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
ALF SUNDSTRÖM (1888-1961): Båtplats, signerad Alf Sundström, olja på pannå, ca 41x54 cm
Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling
Krackeleringar
899373
2021-04-10