Hans Erik Eriksson oljemålning
2021-04-05
899214
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): Skärgårdsmotiv med fiskebodar, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, ca 61x82 cm
Smärre ytslitage och fläckar