Litografi Bengt Lindström
2021-04-09
899210
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, färglitografi, signerad Lindström, 80/99, ca 71x53 cm
Ej examinerad ur ram