Taklampa 70/80 tal
2021-04-10
899179
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1970/80-tal, glas med blästring, gulmetall samt kromade detaljer, diameter ca 50 cm.
Smärre bruks och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.