Träsnitt Japan
2021-04-05
899137
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRÄSNITT, 2 st, Japan, 1800-tal, signerade, figurscener, bildmått ca 36,5x25,5 resp 29x19,5 cm
Ej xaminerade ur ram, spår av tejprester, ramskada