Joichi Hoshi träsnitt
2021-04-05
899133
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JOICHI HOSHI, (1911-1979): Träd, signerad och daterad Joichi Hoshi -73, träsnitt, bildmått ca 25x24,5 cm