Ljuslampetter 1 par
2021-04-06
899129
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LJUSLAMPETTER, 1 par, mässing, 1900-tal, höjd ca 35 cm
Bruksslitage