Flicka i vitt linne pastell
2021-04-04
899107
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900): Flicka i vitt linne, signerad och daterad München 1899, pastell, bildmått ca 57,5x26,5 cm