Tallrikar & koppar
2021-04-17
899053
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR & KOPPAR, 2+3 delar, Qingdynastin, 1700-tal, blomsterdekor, tallrikar diameter 23 cm, koppar diameter 9 cm höjd 5,5 cm
Koppar med sprickor samt lagning, tallrikar med nagg