Bordslampa, jugend, 1910-tal
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 500 SEK
BORDSLAMPA, jugend, 1910-tal, fot av koppar med delvis hamrad dekor och delvis dekor av stiliserade eklöv och ekollon, glaskupa med gult över- och vitt underfång, höjd 48 cm
Smärre slitage, nydragen el
899016
2021-04-18