Wiven Nilsson, etui
2021-04-05
899014
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
WIVEN NILSSON, etui, sterlingsilver, vikt ca 159 g, mått ca, 10 x 7,5 x 1 cm.
Smärre bruks och åldersrelaterat slitage med ytrepor, inskription på baksida.