Pilgrimskrus Kina
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
PILGRIMSKRUS, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor av palatsscener, höjd 47 cm.
Kuntoraportti
Smärre bruksslitage.
898966
Päivämäärä:
2021-04-17