Saltkar silver
2021-04-03
898936
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALTKAR, 4 st, silver, Ryssland omkring 1900, delvis graverad dekor, bl.a. Mikail Grachev, St. Petersburg, höjd 3-3,5 cm
Mindre bucklor och repor, Grachev med bristning