Hänge med kedja
2021-04-11
898817
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HÄNGE med KEDJA, 18k vitguld, oval fasetterad ametist ca 3,22 ct, briljantslipade diamanter totalt ca 33 ct, hängets höjd 3 cm, kedjans längd ca 45,5 cm, total vikt 3 gram.
Mindre bruksslitage, små minimala nagg på ametisten.