Ring 18 k guld
2021-04-19
898802
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18 k guld, hästskoform med grön sten samt några rosenslipade diamanter, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 4,6 g
Flertalet rosenstenar saknas, grön sten med slitage och repor