Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
CARL LARSSON, efter, "Tittut", färglitografi, utgiven av Idun, Stockholm signerad och daterad i trycket 1901, bildstorlek 37 x 54 cm.
inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
898795
2021-04-16