Armband 18 k guld odlade pärlor
2021-04-19
898696
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARMBAND, 18 k guld, stavar med mellanliggande odlade pärlor ca 15,5-15,8 mm, otydliga svenska stämplar, längd 18 cm, vikt ca 4,6 g
Stavar med bucklor