Porslin Kina 1700-tal Famille rose
2021-04-05
898677
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, KOPPAR, ASSIETT, 4 dlr., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, diameter ca 6,5-23 cm
Nagg, sprickor