Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
PARTI SILVER, 12 delar, 1800/1900-tal, 2 matskedar, 7 teskedar modell "Svensk spets", 3 skedar av olika modell, längd 11,5- 22 cm, total vikt 310 gram.
Bruksslitage.
898611
2021-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här