Gräddkanna i silver empire
2021-04-01
898600
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRÄDDKANNA, empire, I Edlund, 1800, uppsvängd hänkel, invändigt förgylld, höjd ca 6, vikt ca 112 g
Tre lagningar