Stop Kina 1700-tal Imari
2021-04-05
898412
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOP, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), Imari, cylinderformat, höjd ca 13 cm
Nagg