Bojan samt fat
2021-04-05
898397
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJAN samt FAT, Kina, 1900-tal, dekor med fåglar, höjd ca 20,5, fatets längd 32,5 cm
Smärre slitage