Mindre fat Kina 1900-tal
2021-04-04
898325
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MINDRE FAT, soapstone, Kina, 1900-tal, lövformat, längd ca 12,5 cm
Några nagg