Vas Kina
2021-04-04
898295
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, patinerad vitmetall, Kina, 1900-tal, med hänklar, arkaiserande dekor, höjd ca 29 cm
Slitage, viss beläggning