Alexei Alexeievich Harlamoff oljemålning

Klubbat för:

64 000 SEK

Utropspris

80 000 SEK

ALEXEI ALEXEIEVICH HARLAMOFF (Ryssland 1840-1925 Frankrike): Flickor med blommor, signerad, olja på pannå, 31,5 x 41 cm

Retuscher

898245

2021-04-18