Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JONAS BOHLIN, hyllor/ skåp, 2 st.,"Cell A1", formgivna 1999, grå MDF, skyltmärkta J Bohlin Jonas Bohlin Design Stockholm, varderaca 75x75x30 cm
bruksslitage, repor
898192
2021-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här