Ljuskrona
2021-04-04
898105
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 2000-tal, förgylld stomme, 5 ljuspunkter, ljusarmar av glas, behängd med strassprismor, höjd ca 70, 50x50 cm
Ej funktionstestad, SAvgaranrterar ej funktionen