Cecilia Sikström färglitografi
2021-04-02
898094
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): "Lassie", signerad C Sikström, ea, 1999, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm
Oramad