Bengt Lindström färglitografi
2021-04-04
898078
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad samt numrerad 80/99, färglitografi, bildmått 53x71 cm
Ej examinerad ur ram