Cecilia Sikström
2021-04-03
898000
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): Kvinnohuvud, signerad Cecilia Sikström, 2000, ea, färglitografi, ca 75x55 cm
Oramad, ytmärken i marginalen