OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
2021-04-04
897859
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben med blomma, 2 st, signerad samt numrerad 36/270, ca 32x33 cm
Ej examinerade ur ram