Bordslampor alabaster
2021-03-31
897729
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1960/70-tal, alabaster, totalhöjd ca 65 cm
Nagg