Oidentifierad konstnär
2021-04-02
897725
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Fiskare vid Normandie, osignerad, olja på duk, ca 65x92 cm
tidigare laging, ett litet hål i duken