Kinesisk leksak
2021-04-01
897657
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MEKANISK LEKSAK, Asien, sekelskifte 1800/1900, höjd ca. 24 cm
Lagningar, skador, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen