Klubbat för:
900 SEK
1 000 SEK
FILBUNKSSKÅLAR, 4 st, glas, med omvikt blå kant, puntelmärke, 18/1900-tal, diam 14,5-15,5 cm
Smärre beläggning, repor, åldersrelaterat slitage
897608
2021-04-04