Silverparti
2021-04-03
897599
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SILVER, 7 dlr, 1900-tal, bestående av: vas, höjd 11 cm, bägare, höjd 9 cm, kaffeskedar, 5 st, modell "Olga", längd ca 11,5 cm, total vikt ca 317 g
Bruks- och åldersrelaterat slitage, vas med dedikation