Teakskåp
2021-04-03
897422
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, 2 st, 1960-tal, teak och teakfanér, skjutdörrar, invändigt med hyllplan, höjd ca 73, 84x42 cm
Bruksslitage, repor och fläckar