Stekfat Porslin kina 1700-tal
2021-03-31
897373
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEKFAT, porslin, rektangulär form, 1700-tal, fasade hörn, dekor av krukor, längd ca 29 cm höjd ca 20 cm
Smärre slitage