Oidentifierad konstnär
2021-04-03
897346
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt, monogramsignerad samt daterad a tergo -164, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 75x38 cm