Lennart Aschenbrenner oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AVLASTNINGSBORD, nyrenässans, tidigt 1900-tal, mahogny samt rotfanér, toppen med marmor, låda vid sarg, skåpdörr undertill, på hjultrissor, höjd ca 75, 36x18 cm
BNruksslitage, lös vid fogar
897336
2021-04-03