Klubbat för:
350 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD, mahogny och bok, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, med 3 lådor i sargen, benavslut i mässing, höjd ca 57, 112x54, klaffarna 20 cm
Slitage, fläckar
897271
2021-04-05