Klubbat för:
4 600 EUR
Utropspris
6 000 EUR
OSCAR KLEINEH (1846-1919) skärgårdsvy, signerad samt daterad 25/8 -93, olja på duk, 32x43 cm
897195
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här