Oidentifierad konstnär oljemålning
2021-04-02
897086
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stadsvy, signerad, olja på duk, 42x50 cm