Skålar Kina
2021-03-31
897041
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLAR, 3 st., porslin, Kina, 18/1900-tal, polykrom dekor, diameter ca 8-27 cm
Slitage, en skål med tillverkningsspricka