Plakett Kina
2021-03-31
896983
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PLAKETT, sten, Kina, 1900-tal, dekor av musicerande par på terrass i pärlemor, ca 15x8 cm, monterad i träram
Smärre nagg på baksidan