Ludwig Sandecki oljemålning
2021-04-03
896955
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LUDWIG SANDECKI (samtida): "Landscape-Town", signerad L. Sandecki, olja på duk, ca 74x74 cm