Ludwig Sandecki oljemålning
2021-03-31
896945
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LUDWIG SANDECKI (samtida): Interiör, signerad L. Sandecki, olja på duk, ca 81x65 cm
Smärre slitage