Vas Kina 1900-tal
2021-03-31
896938
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1800-talets slut, balusterformad, med hänklar, dekor i underglasyrblått, höjd ca 24 cm
Smärre tillverkningsdefekter